Praca: Biomasażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Biomasażysta
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1817
OBOWIĄZKI:
- wykonywanie masaży- dbałość o czystość stanowiska pracy- miejsce wykonywania pracy: siedziba + salony zlokalizowane na terenie całej Polski- pracodawca zapewnia zakwaterowanie oraz pokrywa koszty dojazdu do pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

umiejętność wykonywania masażu balijskiego, ajurwedyjskiego i tajskiego

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi