Praca: Barman

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Barman
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/22/0816
OBOWIĄZKI:

przygotowywanie napoi

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Zobacz podobne oferty

h3

Barman

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Lokalizacja: łódzkie/ Opoczno
Dodane: 2022-08-04
PARZENIE KAWY, HERBATY, WYKONYWANIE KOKTAJLI I DRINKÓW. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
POZNAJ OFERTĘ

Kelner/barman

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
Dodane: 2022-07-21
1. Obsługa gości na sali konsumpcyjnej, 2. Sprawne serwowanie dań gościom, 3. Sprawność w przygotowaniu napoi, 4. Nauka serwowania i przygotowywania drinków. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe...
POZNAJ OFERTĘ

Kelner-barman

Lokalizacja: łódzkie/ Topola Królewska
Dodane: 2022-07-11
1. Dbanie o czystość i odpowiednie nakrycie stołów,2. Witanie gości,3. Przyjmowanie zamówień,4. Obsługa gości, przynoszenie zamówionych dań,5. Zbieranie brudnych naczyń,6. Obsługa kasy fiskalnej. Wymagania...