Praca: Barman-kelner


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Barman-kelner
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/20/0974
OBOWIĄZKI:

nauka obsługi gości w zakresie przygotowywania drinków, przygotowywania zamówień towarowych6

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim



Zobacz podobne oferty

Barman

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: 2020-10-15
w/zakresu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania dodatkowe: Uprawnienia: KSIĄŻECZKA ZDROWIA DLA CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH
POZNAJ OFERTĘ

Barman

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2020-09-29
- przygotowywanie drinków alkoholowych z wykorzystaniem: shakera, miarki, muddlera, sitka barowego, kruszarki do lodu, łyżki barmańskiej- przygotowywanie fajek wodnych gotowych do palenia- nabijanie fajek wodnych...
POZNAJ OFERTĘ