Praca: Automatyk Serwisant

Ogłoszenie numer: 3874257, z dnia 2020-11-12

Tomaco-Intro" Sp. z o.o.

Jesteśmy stabilną firmą, z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży, instalacji oraz serwisowaniu maszyn i urządzeń do obróbki plastycznej metali. Naszym klientom zapewniamy profesjonalne wsparcie serwisowe, w którym wyznaczamy sobie coraz wyższe standardy. Jesteśmy znani w branży jako solidny partner i rzetelna firma.

Poszukujemy kandydata na stanowisko

Automatyk Serwisant

Miejsce pracy: łódzkie / Radomsko

Opis stanowiska

  • Lokalizowanie i usuwanie usterek maszyn
  • Instalacja oraz serwis nowych maszyn i urządzeń

Wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektroniki/automatyki/mechatroniki
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i eksploatacyjnej
  • Mile widziane doświadczenie w serwisie maszyn i urządzeń
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Prawo jazdy kat B
  • Samodzielność, umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych, komunikatywność

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez zdobywanie nowych doświadczeń
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia proporcjonalne do poziomu powierzonych zadań i umiejętności
  • Dobrą atmosferę pracy w niedużej firmie rodzinnej