Praca: Asystentka administracyjna

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Asystentka administracyjna
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/22/0268
OBOWIĄZKI:
Odbieranie i nadawanie korespondencji listowej i kurierskiej, w tym prowadzenie ewidencji, segregowanie i rozdział korespondenji do wysyłki wpływającej do spółki, zamawianie biletów każdej dostępnej komunikacji, organizowanie i zamawianie miejsc hotelowych dla Pracowników Riwal Poland i gości zaproszonych przez spółkę ,organizowanie posiłków dla delegacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Mile wiidziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Miejsce pracy:

Rawa Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej