Praca: Asystent zarządu

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu
Asystent zarządu
Miejsce pracy: Łowicz
Numer: StPr/21/0082
OBOWIĄZKI:
staż ze środków POWER do 12 mcy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Łowicz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Zobacz podobne oferty

Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Lokalizacja: łódzkie/ Żychlin
Dodane: wczoraj
Zakres wykonywanych zadań:- weryfikacja poprawność wystawionych dokumentów, - wprowadzanie zadekretowanych dokumentów księgowych do systemu finansowo-księgowego, - nanoszenie numeru dowodu księgowego...

Lokalizacja: łódzkie/ Łowicz
Dodane: 2021-04-10
staż ze środków unijnych POWER dla osób do 30-go roku życia Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Lokalizacja: łódzkie/ Łask
Dodane: 2021-04-07
wg programu stażu w ramach RPO Wł (dla osób powyżej 30 roku zycia) Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: 2021-03-27
wykonywanie czynności administracyjno-biurowych wynikających z zadań Urzędu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak