Praca: Asystent spedytora

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Asystent spedytora
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/4290
OBOWIĄZKI:

- prowadzenie korespondencji mailowej i telefonicznej z klientami z Francji - wsparcie spedytora w zakresie organizowania transportu, załadunku i rozładunku - wsparcie spedytora w zakresie uzgadniania sposobu i miejsca załadunku

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie średnie dobra organizacja pracy skrupulatność biegła znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi