Praca: Asystent projektanta

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Asystent projektanta
Miejsce pracy: Bełchatów
Numer: StPr/22/0449
OBOWIĄZKI:

Wypełnianie druków i wniosków do urzędów, instytucji; edytowanie dokumentacji technicznych; drukowanie, kopiowanie i skanowanie dokumentacji technicznych; archiwizowanie i segregowanie danych oraz dokumentów papierowych; wykonywanie pomiarów technicznych i sporządzanie notatek i szkiców; sporządzanie zestawień i raportów (zgodnie z programem stażu) od pon. do pt. w godz. 8-16

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

obsługa komputera ( pakiet MS Office, Word, Excel), obsługa urządzeń biurowych (drukarka, kserokopiarka, skaner), mile widziana znajomość rysunku technicznego, sumienność, dokładność, kultura osobista, chęci rozwoju

Miejsce pracy:

Bełchatów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie