Praca: Asystent prawny

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Asystent prawny
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/3661
OBOWIĄZKI:

- obsługa prawna arabskich firm założonych w Polsce - bezpośredni kontakt z klientami i kontrahentami arabskojęzycznymi i anglojęzycznymi - reprezentowanie firmy - pomoc przy opiniowaniu umów - praca w dni wolne - umowa o pracę na czas określony: 3 lata

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Prawo

Wymagania inne:

znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie bardzo dobrym znajomość języka arabskiego w mowie i w piśmie na poziomie bardzo dobrym dobra organizacja pracy umiejętność interpretacji przepisów rzetelność uczciwość samodzielność odpowiedzialność komunikatywność wysoka kultura osobista

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi