Praca: Asystent prawny


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Asystent prawny
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/24/0413
OBOWIĄZKI:
p s
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze
Uprawnienia: odpowiedzialność
Uprawnienia: samodzielność
Uprawnienia: dobra organizacja pracy


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku



Zobacz podobne oferty

h3

Asystentka księgowej

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Piotrków Trybunalski
Dodane: 2024-06-21
przygotowywanie dokumentów do księgowaniawprowadzanie dokumentów do ewidencji księgowejobsługa programów księgowych Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Lokalizacja: łódzkie/ Łask
Dodane: 2024-06-18
w/g programu stażu, Fundusz Unijny. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych Uprawnienia: obsługa komputera Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Asystent geodety

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Biała Rawska
Dodane: 2024-06-16
Prace biurowe, prace w terenie, wypełnianie dokumentów, sporządzanie szkiców, pomoc przy pomiarach przyrządzami geodezyjnymi, wykonywanie stabilizacji punktów geodezyjnych Wymagania konieczne: Wykształcenie:...
POZNAJ OFERTĘ

Asystent / Asystentka Dyrektora Kontraktu

ALTOR Sp. z o. o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2024-06-12
Organizacja pracy sekretariatu budowy, obsługa bieżących spraw biurowych, Dbanie o prawidłowy przebieg korespondencji wychodzącej i przychodzącej, Obsługa poczty elektronicznej biura, Kompleksowe zarządzanie...
POZNAJ OFERTĘ