Praca: Asystent pielęgniarki

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Asystent pielęgniarki
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/1921
OBOWIĄZKI:
- czynności pielęgnacyjno-opiekuńcze przy pacjentach zakładu opiekuńczo-leczniczegoMiejsce wykonywania pracy: siedziba - ul. Szpitalna 6, 92-207 Łódź + możliwe wykonywanie pracy w drugiej placówce zleceniodawcy - 91-024 Łódź, ul. Uniejowska 8.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: Opiekun osoby starszej i niepełnosprawnej

Wymagania inne:

kurs lub szkoła policealna na kierunku Opiekun medyczny lub bycie w trakcie odbywania ww. kursu lub nauki lub inne wykształcenie medyczne przygotowujące do pracy z pacjentem

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi