Asystent nauczyciela w szkole

Praca: Asystent nauczyciela w szkole

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Miejsce pracy: Łask
Numer: StPr/21/0515
OBOWIĄZKI:
wg programu stazu, Fundusz Pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Łask

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Zobacz podobne oferty

h3

Starszy Asystent / Starsza Asystentka ds. Kadr [rekrutacja online]

Contract Administration Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
Opis stanowiska: Bieżące wsparcie pracy działu kadr Praca w siedzibie Klienta (Centrum Wrocławia) Pomoc przy realizacji prowadzonych projektów Koordynacja obiegu dokumentów Kontakt z pracownikami Klienta (również...
POZNAJ OFERTĘ

Asystentka biura

Norautron Mechanics Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Zduńska Wola
Zakres zadań: Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i informacji w firmie Wysyłanie i odbieranie poczty oraz przesyłek kurierskich Organizowanie i obsługa spotkań biznesowych Tworzenie zestawień i rejestrów...

Assistant Credit Officer in Structured Loan & Collateral Services

Nordea Bank Abp SA Oddział w Polsce

Dodane: 2021-09-15
Would you like to gain experience in the lending area? We are now looking for a Assistant Credit Officer in Structured Loan & Collateral Services, Łódź to deliver an outstanding service, assume full ownership and...
POZNAJ OFERTĘ

Asystent nauczyciela przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Wiaderno
Dodane: 2021-09-14
wspomaganie w organizowaniu i prowadzeniu zajęc Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak