Asystent nauczyciela przedszkola

Praca: Asystent nauczyciela przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Miejsce pracy: Jarosty
Numer: StPr/22/0765
OBOWIĄZKI:

nauka diagnozowania, oceniania poziomu rozwoju psychoruchowego małego dziecka w zakresie wszystkich sfer rozwoju, nauka organizowania zabaw, wdrażania samodzielności u dzieci

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

predyspozycje do pracy z dziećmi

Miejsce pracy:

Jarosty

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim