Asystent nauczyciela przedszkola

Praca: Asystent nauczyciela przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/21/0235
OBOWIĄZKI:
Pomaganie nauczycielowi w realizacji zadań opiekuńczo - wychowawczych; pomagane dzieciom w czynnościach higienicznych; opieka nad dziećmi podczas zabaw i spacerów; pomaganie nauczycielowi przy przygotowywaniu zajęć.
Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Lokalizacja: łódzkie/ Sieradz
Dodane: wczoraj
Sprawowanie opieki nad dziećmi w czasie pobytu w przedszkolu, podczas spacerów i wycieczek.Pomoc w przygotowywaniu pomocy dydaktycznych.Pomoc w codziennych czynnościach - rozbieranie, ubieranie, dbanie o czystość i...

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: 2021-02-26
wg wniosku Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: sprawność fizyczna

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: 2021-02-25
pomoc nauczycielowi w realizacji zadań opiekuńczo-wychowawczych i dydaktycznych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: OPIEKUNKA DZIECIĘCA
POZNAJ OFERTĘ

Opiekunka w żłobku

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Świnice Warckie
Dodane: 2021-02-15
1. Pomoc dzieciom w czynnościach higienicznych, 2. Pomoc dzieciom w ubieraniu się i rozbieraniu, 3. Pomoc w rozkładaniu pożywienia dla dzieci, 4. Pomoc dzieciom podczas spożywania posiłków, 5. Dbanie o czystość...