Praca: Asystent księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Asystent księgowości
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/21/2293
OBOWIĄZKI:
wprowadzanie dokumentów księgowych; uzgadnianie rozrachunków, kont; pomoc przy obsłudze kadrowo-płacowej; dbanie o porządek w biurze; obsługa administracyjna w zarządzaniu nieruchomościami;Praca w pn., śr., pt. [możliwość zmiany dni].
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Obsługa komputera - programy pakietu MS Office
Uprawnienia: PODSTAWY RACHUNKOWOŚCI I KSIĘGOWOŚCI FIRMY Z WYKORZYSTANIEM KOMPUTERA
Uprawnienia: Znajomość oprogarmowania INSERT

Wymagania inne:

odpowiedzialność; podejmowanie inicjatywy, komunikatywność, zaangażowanie.Wartości naszego zespołu: odpowiedzialność, efektywność, jakość, rozwój, relacje.Misja firmy: rozwój i bezpieczeństwo naszych klientów.

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim