Asystent działu marketingu+staż power v

Praca: Asystent działu marketingu+staż power v

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/1491
OBOWIĄZKI:
-pomoc w tworzeniu strategii marketingowej wybranych produktów-wsparcie zespołu w bieżących projektach marketingowych-śledzenie bieżących trendów rynkowych-opieka nad kanałami social media-zbieranie infoprmacji rynkowych-udział w przygotowaniu prezentacji/targów/eventów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: mile widziane:zarządzanie, marketing
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Obsługa komputera z pakietem MS Office

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi