Praca: Asystent ds. rozliczeń


Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Asystent ds. rozliczeń
Miejsce pracy: Topola Królewska
Numer: StPr/24/0161
OBOWIĄZKI:
1. Kontrola prawidłowości pracy kierowców.2. Weryfikacja i kontrola kart drogowych.3. Wykonywanie innych prac zleconych przez właściciela.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: chęć do pracy


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Topola Królewska


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy



Zobacz podobne oferty

h3

Associate pmo generalist / młodszy generalista pmo

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: dzisiaj
- wspieranie usług świadczonych przez biuro ds. programów i projektów- zapewnianie doradztwa we wszystkich aspektach usług świadczonych przez "PMO" dla klientów w języku białoruskim- kontrolowanie i zarządzanie...
POZNAJ OFERTĘ

Asystent zarządu

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: 2024-02-18
według programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie Uprawnienia: obsługa komputera Uprawnienia:...
POZNAJ OFERTĘ

Asystent geodety

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Biała Rawska
Dodane: 2024-02-09
wykonywanie prostych zadań terenowych , tworzenie dokumentacji Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Asystentka / Asystent ds. organizacyjnych z j. niemieckim

Brunata ZENNER Sp. z.o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź, Limanowskiego 179
Dodane: 2024-02-06
Twoje zadania: dbanie o płynność obiegu dokumentów i informacji wewnątrz firmy, zarządzanie kalendarzem spotkań wewnętrznych i zewnętrznych, organizacja i obsługa spotkań biznesowych, wsparcie Zarządu oraz...
POZNAJ OFERTĘ