Praca: Asystent ds. księgowości


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Asystent ds. księgowości
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/4391
OBOWIĄZKI:
-wykonywanie analiz finansowych-wykonywanie analiz ryzyka inwestycji -pomoc w załatwianiu formalności bankowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak


Wymagania inne:

doświadczenie na stanowisku ekonomisty

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi



Zobacz podobne oferty

Ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Lokalizacja: łódzkie/ Pierzyny Małe
Dodane: 2020-10-05
Szlifowanie, wiercenie, montaż konstrukcji maszyn. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: znajomość rysunku technicznego Wymagania inne: mile widziana praktyka w zawodzie
POZNAJ OFERTĘ

Doradca finansowy

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Rawa Mazowiecka
Dodane: 2020-10-05
doradztwo kredytowe oraz bieżąca obsługa klienta, sprzedaż produktów finansowych, pozyskiwanie klientów Wymagania konieczne: Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu Wymagania inne: Mile...
POZNAJ OFERTĘ

Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Lokalizacja: łódzkie/ Rzgów
Dodane: 2020-10-05
Obsługa podstawowych narzędzi i maszyn budowlanych: betoniarka, wiertarka, pomoc przy murowaniu, tynkowaniu, przyuczanie do wykonywania prac wykończeniowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak...
POZNAJ OFERTĘ

Piekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Lokalizacja: łódzkie/ Łyszkowice
Dodane: 2020-10-05
Pieczenie chleba, wyrabianie ciasta. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: umiejętność wyrabiania ciasta Uprawnienia: umiejętność wypieku na piecu piekarniczym
POZNAJ OFERTĘ