Asystent do spraw księgowości

Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/1802
OBOWIĄZKI:
- wprowadzanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów na pełnej księgowości - wprowadzanie i księgowaniedokumentów na księdze przychodów i rozchodów - wyliczanie podatków - samodzielne uzgadnianie kont ksiąg handlowych- praca z klientem - kontakt z kontrahentami klienta w celu wyjaśniania niezgodności - obsługa korespondencji email itelefonów biurowych firmy - przygotowywanie umów dla klientów w oparciu o wzorce - nadzór nad obiegiem dokumentów -przygotowywanie raportów i zestawień - wystawianie faktur sprzedaży dla klientów w oparciu o wytycznePRACA DOSTĘPNA OD ZARAZ
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: specjalista ds. rachunkowości - księgowy bilansista - kurs
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : zainteresowanie obszarem księgowości, podatków[Umiejętność 1] : chęć rozwoju w obszarze księgowym, samodzielność, dokładność[Inne] : Mile widziany język angielski Mile widziana znajomość programu Comarch Optima moduł księga handlowa, KPIR, kadry ipłace oraz płatnik Zaznaczona jest opcja wykształcenia wyższego, ale może też być średnie ekonomiczne Mile widzianapodstawowa znajomość przepisów podatkowych, bieżące śledzenie zmian Mile widziane osoby niepalące

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu