Asystent do spraw księgowości

Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Miejsce pracy: Łask
Numer: StPr/22/0500
OBOWIĄZKI:

wg programu stazu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Łask

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Zobacz podobne oferty

h3

Asystent archiwalny

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Aleksandrów Łódzki
Dodane: 2022-09-28
archiwizacja dokumentów Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: Doświadczenie w pracy z dokumentacją uw instytucjach, Urzędach lub Firmach
POZNAJ OFERTĘ

Asystent / Asystentka Oddziału

Expander Advisors Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2022-09-23
Osoba na tym stanowisku odpowiadać będzie za: Koordynacje pracy oddziału Organizację spraw administracyjnych Współpracę z Klientami Obsługę urządzeń biurowych Kserowanie dokumentów Pomoc Ekspertom Od...
POZNAJ OFERTĘ

Asystent agenta ubezpieczeniowego

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Piotrków Trybunalski
Dodane: 2022-09-22
rozwijanie umiejętności sprzedażowych, prezentowanie oferty obsługa urzadzeń biurowych segregowanie i archiwizowanie dokumentów windykacja należności opracowywanie ofert ubezpieczeń przyjmowanie od klientów...
POZNAJ OFERTĘ

Asystent

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Grabów
Dodane: 2022-09-20
1. Pomoc nauczycielowi przed rozpoczęciem i zakończeniem zajęć dydaktycznych i opiekuńczych: przygotowanie i sprzątanie sali, przygotowanie środków dydaktycznych, 2. Pomoc nauczycielowi podczas spacerów i zabaw...