Asystent do spraw księgowości

Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Miejsce pracy: Opoczno
Numer: StPr/22/0523
OBOWIĄZKI:
ZAPOZNANIE SIĘ Z PRZEDMIOTEM DZIAŁALNOŚCI FIRMY I JEJ ORGANIZACJĄ, POZNANIE UPROSZCZONYCH FORM KSIĘGOWOŚCI, POZNANIE I PRACA Z PROGRAMEM WF KAPER, POZNANIE I PRACA Z PROGRAMEM PŁATNIK, POZNANIE I PRACA Z PROGRAMEM MAG, WYSTAWIANIE FAKTUR, POZNANIE ZASAD SPORZĄDZANIA DEKLARACJI VAT-7 I USTALANIA PODATKÓW DOCHODOWYCH, ANALIZA WYBRANYCH TECZEK PRACOWNICZYCH SEGREGOWANIE DOKUMENTÓW, ROZMOWA Z KONTRAHENTEM.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: EKONOMIA

Wymagania inne:

TECHNIK EKONOMISTA, UMIEJĘTNOŚĆ SZYBKIEGO UCZENIA SIĘ, OBSŁUGA KOMPUTERA, ŁATWOŚĆ W NAWIĄZYWANIU KONTAKTÓW

Miejsce pracy:

Opoczno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie