Asystent do spraw księgowości

Praca: Asystent do spraw księgowości


Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Łowicz
Numer: StPr/22/0386
OBOWIĄZKI:
staż zawodowy POWER do 12 miesięcy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne


Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Miejsce pracy:

Łowicz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu



Zobacz podobne oferty

h3

Asystentka kosmetyczki/stylistka paznokci

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Rawa Mazowiecka
Dodane: 2022-08-12
obsługa klienta , stylizacja paznokci
POZNAJ OFERTĘ

Asystent kucharza kuchni orientalnej

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Biała Rawska
Dodane: 2022-08-12
doraźna pomoc kucharzom w przygotowywaniu potraw kuchni orientalnej, bengalskiej; obróbka wstępna surowców (ręczna, mechaniczna, termiczna); zabezpieczenie przed zepsuciem surowców; wykonywanie drobnych czynności...
POZNAJ OFERTĘ

Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Lokalizacja: łódzkie/ Bełchatów
Dodane: 2022-08-12
Układanie i księgowanie faktur; sporządzanie i naliczanie płac pracownikom (zgodnie z programem stażu) Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
POZNAJ OFERTĘ

Asystent agenta ubezpieczeniowego

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Piotrków Trybunalski
Dodane: 2022-08-12
rozwijanie umiejętności sprzedażowych, prezentowanie ofertyobsługa urzadzeń biurowychsegregowanie i archiwizowanie dokumentówwindykacja należnościopracowywanie ofert ubezpieczeńprzyjmowanie od klientów ofert...
POZNAJ OFERTĘ