Asystent do spraw księgowości

Praca: Asystent do spraw księgowości


Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Domiechowice
Numer: StPr/20/1193
OBOWIĄZKI:
Obsługa programów komputerowych, księgowych, kadrowych, rozliczeń z ZUS, wystawianie faktur i innych dokumentów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne, kierunek: średnie ekonomiczne

Miejsce pracy:

Domiechowice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie



Zobacz podobne oferty

Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Godaszewice
Dodane: 2020-10-04
nauka księgowości , sporządzanie list płac i dokumentów pracowniczych, układanie i segregowanie dokumentów Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
POZNAJ OFERTĘ

Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2020-10-02
- prowadzenie księgowości - przyjmowanie faktur i ich katalogowanie - wystawianie faktur dla firmy - kontakt z kontrahentami w Polsce i na Ukrainie Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak...
POZNAJ OFERTĘ

Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2020-09-26
-prowadzenie księgowości-przyjmowanie faktur i ich katalogowanie-wystawianie faktur dla firmy-kontakt z kontrahentami w Polsce i na Ukrainie Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak Język:...
POZNAJ OFERTĘ

Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: 2020-09-24
wprowadzanie danych do systemu księgowego, sporzadzanie zestawień ksiegowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
POZNAJ OFERTĘ