Praca: Animator

Ogłoszenie numer: 8868268, z dnia 2024-03-27

Klient portalu Praca.pl

Animator

Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka

Opis stanowiska

  • poranne przygotowanie Parku do przyjęcia grup wycieczkowych
  • oprowadzanie grup wycieczkowych (szkolnych i przedszkolnych) po atrakcjach naszego parku
  • animator to dodatkowy opiekun grupy ok. 25-30 dzieci
  • animator organizuje dzieciom czas pomiędzy atrakcjami
  • bierze czynny udział w warsztatach edukacyjnych poprzez pomoc dzieciom
  • pomaga przy wydawaniu obiadu swojej grupie

Wymagania

  • chęci do pracy
  • mile widziany status ucznia/studenta
  • dyspozycyjność min 3dni w tygodniu
  • pozytywne nastawienie do pracy
  • mile widziana książeczka sanepidowska

Oferujemy

  • atrakcyjną umowę
  • pracę w młodym zespole
  • zatrudnienie od maja do końca września
  • szkolenie przygotowujące do pracy
  • dowóz ze Skierniewic i Tomaszowa Mazowieckiego