Animator kultury ze znajomością języka arabskiego

Praca: Animator kultury ze znajomością języka arabskiego

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Miejsce pracy: Parzęczew
Numer: StPr/24/0635
OBOWIĄZKI:
- promocja kultury Północnej Afryki (prezentacje, preelekcje),- walka z uprzedzeniami m.in. poprzez osobisty kontakt z mieszkańcem tego regionu świata,- opracowywanie i przedstawianie prezentacji (z uwzględnieniem oryginalnych materiałów filmowych), dotyczących wybranych elementów kultury Północnej Afryki, w szczególności Tunezji,- udział w spotkaniach interaktywnych z mieszkańcami Gminy Parzęczew.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: arabski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

doświadczenie w tworzeniu materiałów filmowych o tematyce kulturalnej

Miejsce pracy:

Parzęczew

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu