Praca: Analityk Testów

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.
Analityk Testów

Poszukujemy: Analityka Testów

100% zdalnie / Warszawa

Widełki: 450-550 zł + VAT / Dzień / B2B

Co będziesz robić:
  • tworzenie scenariuszy i przypadków testowych oraz ich analiza
  • wykonywanie testów manualnych, integracyjnych, testów API
  • analiza i opis planowanych rozwiązań dla zmian lub nowych funkcjonalności w aplikacjach wspierających sprzedaż
  • koordynacja kompleksowa testów akceptacyjnych prowadzonych przez Biznes
  • raportowanie wyników testów
  • analiza testów wykonanych przez testerów – w szczególności analiza znalezionych przez nich problemów
  • współpraca na linii rozwoju i utrzymania systemów w zakresie analizy błędów, w tym pozyskiwania materiałów do ich analizy (logi, wymaganie, etc)
Wymagania:
  • dobrej znajomości języka SQL
  • praktycznej znajomości procesów i zagadnień testowania oprogramowania
  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych
  • doświadczenia w zakresie tworzenia scenariuszy i przypadków testowych oraz dokumentacji technicznej
  • umiejętności diagnozowania, opisywania i rozwiązywania problemów
  • samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej
  • znajomości narzędzia Jira
  • umiejętności pracy z dokumentacją, wymaganiami i biznesowymi przypadkami użycia (głównie pod kątem przygotowania testów tak opisanych zmian)
  • pozytywnego podejścia do pracy i dobrej komunikacji z ludźmi
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci

Zobacz podobne oferty

QA Automation Specialist

Luxoft

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: dzisiaj
Collaborate with team which consists of local developers and clients representatives, Product Owner on all project stages to ensure testing process is properly detailed and handled with appropriate attention starting from...
POZNAJ OFERTĘ

Manual Tester

Luxoft

Reviews and analyzes system specifications Executes test scripts and reviews results Reports and documents technical issues Coordinates with client QA Test planning, Communication, Manual testing experience
POZNAJ OFERTĘ

Tester Manualny

Avenga

OBOWIĄZKI: Przeprowadzanie testów oprogramowania Opracowywanie dokumentacji testowej Przygotowywanie przypadków i scenariuszy testowych Rejestracja wyników testów, zgłaszanie incydentów Analiza dokumentacji...
POZNAJ OFERTĘ

QA Engineer Specialist

Luxoft

Dodane: wczoraj
Develop and maintain test plans, manual and automated test scripts for user interface, functionality, system and "ad-hoc testing". Web and API qualification will be primary QA focus areas, backend data validation will...