Praca: Account Manager

Dla naszego Klienta, firmy oferującej usługi kurierskie, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Account Manager
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: 35/2022
Zadania:
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Przygotowywanie ofert, negocjowanie i zawieranie umów
  • Wsparcie Klienta w rejestracji na portalu usług kurierskich
  • Osiąganie celów
  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientami
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w telesprzedaży, call center, branży kurierskiej lub na infolinii
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Samodzielność, ustalanie priorytetów
  • Dojrzałość w kontaktach z Klientami
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Wysoka kultura osobista
Firma oferuje:
  • Umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szkolenia z aktywnej sprzedaży
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.